Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność.
- Thomas Alva Edison

Tu powinno się napisać coś o sobie, no to napiszę.

           Fotografią interesuje się odkąd pamiętam. Nie będę się rozpisywał o szkołach jakie ukończyłem ani o stażu pracy w fotografii reportażowej. Faktem jest, iż praca z aparatem sprawia mi dużo radości, każde udane ujęcie to mnóstwo satysfakcji. Codziennie szlifuję swój warsztat zarówno w samej fotografii jak i w obróbce komputerowej. Moja fotografia ślubna to reportaż w którym chcę pokazać uczucia, emocje i szczęście jakie towarzyszy tym krótkim chwilom. Staram się oddać cały nastrój i klimat tego pięknego dnia przez subtelne zdjęcia i bardzo indywidualne podejście do każdej z par. Sam taszczę torbę wypchaną sprzętem i ja osobiście przyjdę Wam zrobić zdjęcia, nie mam żadnych podwykonawców. A jakie to będą zdjęcia? Obejrzyjcie moje galerie, przyjdźcie na spotkanie, zobaczycie fotoksiazka, prezentacje multimedialne, porozmawiamy, poznamy się bliżej, powiecie mi czego oczekujecie, rozumiejąc różnorodność upodobań jestem otwarty na wasze propozycje. Moje zdjęcia to nie tylko fotografia ślubna.

Fotografuję głównie:

- Śluby, Wesela
- Sesja narzeczeńska
- Komunie Św., Chrzty
- Imprezy okolicznościowe i firmowe,
- Sesje plenerowe modli, modelek
- Wydarzenia kulturalne i sportowe
- Imprezy lokalne.

Miejsce świadczenia usług:

Siedziba firmy znajduje się w Sokołów Młp. (k. Rzeszowa). Obszar, w którym wykonuje swoje usługi nie ogranicza się tylko do tej miejscowości. Bez problemu może dojechać w wybrane przez Was miejsce w Polsce.

Uprawnienia:

Posiada uprawnienia z Kurii Biskupiej do fotografowania podczas ceremonii liturgicznych. Dlaczego jest to takie ważne? Myślę, że nikt z Państwa nie chce mieć niespodzianki w postaci księdza, który niezgodzi się na robienie zdjęć przez fotografa, który nie posiada uprawnień.
Łukasz Pikor   tel. 514 311 656            stat4u

Copyright © foto.liq.pl Wszelkie prawa zastrzeone, Projektowanie stron www projekt: LIQ
galeria ślubna, o mnie, oferta, pamiątki ślubne, kontakt, pamiątkowe płyty dvd, galeria internetowa ślubna, fotoksiążka ślubna, fotoalbum ślubny, kalendarz ślubny, fotografia ślubna rzeszów, zdjęcia ślubne rzeszów, łukasz pikor, fotoksiążka, foto album, fotografia slubna rzeszow, rzeszów foto, zdjecia slubne rzeszow, fotograf rzeszów, Sokołów Młp, Sokołów Małopolski, Dębica, Tarnów, Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Nisko, Stalowa Wola, Krosno, Jasło, fotografia cyfrowa, zdjęcia, fotograf, slub, wesele, fotografowanie, zdjęcia, pamiątka, albumy, foto na ślub, para, młoda, plener, wesele, ślub, reportażowe, plenerowe, foto galeria, galeria, ślubna, okolicznościowa, ślubne, foto