oferta fotografia slubna lukasz pikor

Oferuję Państwu kompleksową obsługę fotograficzną która może rozpocząć się już w dniu przyjęcia zaręczynowego. Na życzenie uwiecznię wieczór Panieński i Kawalerski, zaś podczas Waszych przedślubnych spacerów tworząc plenerowe portfolio portretowe (sesja narzeczeńska). To wspaniała pamiątka a zarazem bogaty materiał do wykorzystania przy projektowaniu pamiątki ślubnej jaką jest fotoksiążka lub prezentacji multimedialnej.

Do wyboru mają Państwo następujące pakiety usług:

fotografia slubna rzeszów

- Ceremonia ślubna (uroczystość w Kościele lub USC),
- składanie życzeń,
- przyjęcie weselne (pierwsze 3 h) – każda następna godzina dodatkowo płatna.
O szczegóły proszę pytać mailowo lub telefonicznie


- Przygotowania
- Błogosławieństwo
- Uroczystość w kościele/USC
- Plener w dniu ślubu
- Przyjęcie weselne do oczepin włącznie

Otrzymują Państwo:

- profesjonalny retusz, obróbka cyfrowa fotografii
- album ze zdjęciami (100 zdjęć 15×21) lub skórzana Fotoksiążka 30x30cm
- płyta DVD zawierająca nie mniej niż 700 zdjęć w pełnym formacie
- Galeria internetowa, którą mogą się Państwo dzielić z najbliższymi na całym świecie
- teledysk fotograficzny (podkład muzyczny w tle)

Cena: O szczegóły proszę pytać mailowo lub telefonicznie: 514 311 656

Wszystkie szczegóły ustalane są przed podpisaniem umowy w związku z czym ilość oraz format fotografii może oczywiście zostać dostosowany do indywidualnych wymagań.

fotografia slubna rzeszów

Zastanawiacie się czy warto ??? To wam podpowiem... . Dzięki sesji narzeczeńskiej, później w dniu Ślubu poczujecie się pewniej przed obiektywem i z fotografem którego lepiej poznacie przy tej okazji. Dodatkowo zostaną Wam śliczne zdjęcia z okresu narzeczeńskiego, które potem możecie użyć np. do zaproszeń ślubnych, jako prezent dla rodziców w dniu ślubu lub umieścić w fotoksiążce. Przez cały czas trwania sesji będę starał się uchwycić najciekawsze sceny, emocje, które zbliżają Was do siebie.

Cena: O szczegóły proszę pytać mailowo lub telefonicznie: 514 311 656

fotografia slubna rzeszów

Jeżeli dzień Ślubu który jest dla was jedynym i niepowtarzalnym chcecie spędzić ze swoimi bliskimi, a wykonana sesja plenerowa podczas tego dnia w pobliskim ogródku domu weselnego nie jest dla Was wystarczająca, lub nie mogliście skorzystać z moich usług ponieważ termin miałem juz zarezerwowany, zawsze możecie się ze mną skontaktować emailowo lub telefonicznie i umówić na sesję plenerową w wybranym przez was dniu. Jest to niewątpliwie bardzo wygodne rozwiązanie gdyż podczas sesji zdjęciowej innego dnia są Państwo wyluzowani, naturalni, nie martwią się o gości weselnych czy stan sukni ślubnej. Jest to zarazem wspaniała okazja do odwiedzenia wielu różnych miejsc (znacznie oddalonych od miejsca zamieszkania) i zrealizowania różnych pomysłów, a przy tym nie ogranicza nas czas ani pogoda.

Cena: O szczegóły proszę pytać mailowo lub telefonicznie: 514 311 656

fotografia slubna rzeszów

Jeżeli chcesz mieć wspaniałą pamiątkę ze ślubu, chrztu, dowolnej sesji zdjęć to fotoksiążka jest właśnie dla Ciebie. Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby cała fotoksiążka była czarno-biała, w kolorze sepii, kolorowa, z napisami, wierszykami, z dużymi, czy małymi zdjęciami. Jestem otwarty na Wasze pomysły i zawsze staram się spełnić Wasze oczekiwania.

Standardowo w mojej ofercie znajdują się fotoksiążki o rozmiarze 30×30cm (po otworzeniu 30×60cm), a także 20×20cm (po otworzeniu 20×40cm) często zamawianych jako pamiątka dla rodziców, lub pamiątki chrztu świętego, standardowe książki mają 20 rozkładówek (40 stron). Na tylu stronach średnio zamieszczam od 80 do 120 zdjęć. Pod zakładką fotoksiążka przedstawiam zdjęcia samej fotoksiążki oraz kilka przykładowych rozkładówek.

Uprawnienia:

Posiada uprawnienia z Kurii Biskupiej do fotografowania podczas ceremonii liturgicznych.
Dlaczego jest to takie ważne? Myślę, że nikt z Państwa nie chce mieć niespodzianki w postaci księdza, który NIE ZGODZI się na robienie zdjęć przez fotografa, który nie posiada uprawnień.
Łukasz Pikor   tel. 514 311 656            stat4u

Copyright © foto.liq.pl Wszelkie prawa zastrzeone, Projektowanie stron www projekt: LIQ
galeria ślubna, o mnie, oferta, pamiątki ślubne, kontakt, pamiątkowe płyty dvd, galeria internetowa ślubna, fotoksiążka ślubna, fotoalbum ślubny, kalendarz ślubny, fotografia ślubna rzeszów, zdjęcia ślubne rzeszów, łukasz pikor, fotoksiążka, foto album, fotografia slubna rzeszow, rzeszów foto, zdjecia slubne rzeszow, fotograf rzeszów, Sokołów Młp, Sokołów Małopolski, Dębica, Tarnów, Leżajsk, Łańcut, Przeworsk, Nisko, Stalowa Wola, Krosno, Jasło, fotografia cyfrowa, zdjęcia, fotograf, slub, wesele, fotografowanie, zdjęcia, pamiątka, albumy, foto na ślub, para, młoda, plener, wesele, ślub, reportażowe, plenerowe, foto galeria, galeria, ślubna, okolicznościowa, ślubne, foto